Naprawa turbosprężarek (turbin) - małopolskie

Regeneracja turbosprężarek w województwie małopolskim

Województwo małopolskie położone jest w południowej Polsce. Graniczy ze Słowacją. Jest jednym z mniejszych województw w Polsce. Mieszka w nim około 3 370 000 mieszkańców. Największymi miastami tego województwa są: Kraków, Tarnów i Nowy Sącz. Małopolskie ma drugą najwyższą w kraju gęstość zaludnienia (po województwie śląskim). Statystyki pokazują, że dość spora część mieszkańców tego województwa inwestuje w auta, które wyposażone są w turbodoładowanie. Być może dzieje się tak ze względu na to, że biorą oni pod uwagę ukształtowanie terenu, na jakim położone jest ich województwo. Tak czy inaczej, auta takie prędzej czy później wymagają pewnej interwencji. Najczęściej dochodzi w nich do uszkodzenia turbosprężarki. Jeśli jesteś w sytuacji, gdy musisz zdecydować się na oddanie turbiny do serwisu w celu jej naprawy – polecamy Ci skorzystanie z naszych usług! Regeneracją turbosprężarek zajmujemy się od wielu lat. Pracujemy na stołach probierczych Boscha i wyważarkach Schenck. Mimo, że stacjonarnie pracujemy w Stalowej Woli, to przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a także z zagranicy. Jeśli nie masz możliwości odwiedzić nas bezpośrednio w pracowni, zachęcamy abyś wysłał do nas turbinę pocztą lub kurierem. Nasi specjaliści zajmą się nią szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie i skutecznie. Po zakończonej naprawie wystawiamy 12-miesięczną gwarancję i protokół z wyważania. Współpracujemy z wieloma firmami, jak też z każdą osobą prywatną. Staramy się pomóc w każdym przypadku, dlatego naprawiamy wszystkie turbosprężarki (niezależnie od modelu i producenta). Czas regeneracji turbo w naszej pracowni wynosi 1-2 dni. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z innymi informacjami dotyczącymi nas, które są dostępne na tej stronie.

Autoryzowany Warsztat Melett 2015

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie w godzinach 08:00 - 17:00

TURBO SERWIS

Przykładowy adres:
Kraków
województwo małopolskie

Numer telefonu: 609-707-060

 

Miasta:

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Brzesko, Sucha Beskidzka, Szczawnica, Nowy Targ, Skawina, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Limanowa, Rabka Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Niepołomice, Chełmek, Wolbrom, Stary Sącz, Mszana Dolna.

naprawa turbiny


Ostatnie artykuły:
Obsługujemy całą Polskę:

Tagi:


  • »województwo Małopolskie, regeneracja turbosprezarek Małopolskie, naprawa turbin Małopolskie, regeneracja turbiny Małopolskie, turbosprężarki Małopolskie, regeneracja turbosprężarki Małopolskie, regeneracja turbin Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Brzesko, Sucha Beskidzka, Szczawnica, Nowy Targ, Skawina, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Limanowa, Rabka Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Niepołomice, Chełmek, Wolbrom, Stary Sącz, Mszana Dolna

Naprawa Turbosprężarek

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 609 707-060

pawlik.sw@bosch-service.pl

100% Zaufania